Kurumsal

BİMSAŞ'a HOŞGELDİNİZ

1986 yılında Çorum’da kurulan BİMSAŞ, elektrikli battaniye imalatıyla sektöre adım atmıştır.

BİMSAŞ, AR-GE araştırmalarına önem vererek kendini sürekli bir gelişimin içinde ve sektörünün öncüsü olma amacıyla ürün kalitesini ve çeşitliliğini artırma gayretiyle çalışmalarına uzman kadro ile devam etmektedir.

Sürekli gelişim içinde olmayı üretim politikalarının ana merkezine koyan BİMSAŞ çalışma alanını zamanla genişleterek diyaliz hastalarının kullandıkları solüsyonlu su ısıtıcılarının imalatını yapmaya başlamıştır.


Misyonumuz

BİMSAŞ müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilecek seviyede ve anlayışta bir şirkettir. Müşteri Memnuniyeti her zaman en önemli hedeftir. Bu anlayış, tüm departmanlar için geçerlidir. Özenli ve devamlı bir çabayı gerektirir.

BİMSAŞ Müşteri Memnuniyeti anlayışı, iç ve dış müşterileri için geçerlidir. Dış müşterileri, ticari ilişki içinde olunan firmalar; iç müşterileri ise çalışanlardır.

Ancak işini seven ve işinde mutlu olan personel, dış müşterilerini memnun ederek tam bir müşteri memnuniyeti sağlayabilir.

Vizyonumuz

BİMSAŞ ‘ da verilen her kararda, yapılan her davranışta en önemli kriterimiz iç ve dış Müşterilerimizin Memnuniyetidir.

BİMSAŞ’ın başarısına en çok katkısı olan faktörlerden birisi de BİMSAŞ. mensubu herkesin işini kendi işi olarak benimsemiş olmasıdır.

Yolunda gitmeyen veya bize yakışmayan bir durum gördüğümüzde, bizim direkt sorumluluk alanımızda olsun olmasın, gerekeni yapmak üzere harekete geçeriz. Bu da şirketin İnsan Kaynakları ve Eğitim politikaları ile mümkün olabilecektir.