Ürünlerimiz

Isıtıcılı Pizza Çantası

Bu ürünümüz soğuk havalarda pizza/pide gibi sıcak servis edilmesi istenen ürünlerin gideceği yere kadar sıcak kalması için tasarlanmıştır. Çakmak girişinden aldığı güç ile sıcak ortam oluşturarak ürünlerin sıcak kalmasını sağlar

Soğuk havalarda müşterilerinizin siparişleri teslim yerine ulaşmadan soğuyormu şikayetler aldı başını gidiyormu artık son ısıtıcılı pizza çantası sayesinde siparişlerinizi sıcacık tutabilirsiniz.

Müşterilerinizin istediği şekilde bir teslimat yapmanızı sağlar özel yapısı ve hafiflik özelliği sayesinde taşıması gayet rahattır. Araç çakmaklık girişiyle çalışabilmesi sayesinde ister otomobilde olsun ister motorsiklette isterseniz elektrikli motorlarda rahatlıkla kullanılabilir.

24 watt girişinin yanısıra 220 watt giriş gücünün olması sayesinde hazırlanan siparişlerinizin soğumaması için iş yerinde kullanıma uygundur.

Hemen Elektrikli pizza ısıtıcı siparişi verin müşterilerinizin istediği teslimatı en sıcak haliyle ulaştırın. Bimsaş kalitesiyle üretilen elektrikli pizza ısıtıcı son kullanıcı testleri yapılarak gönderimi sağlanmaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Gerilim   : 220 volt A.C. / 12 – 24 volt D.C.
  • Ebatı     : 40 cm × 60 cm x 25 cm
  • Azami Sıc.: 25 C°
  • (özel ebatlarda imalatı mümkündür)

ISITMALI PİZZA ÇANTASI -ÜRETİMİ YOK- TL