Ürünlerimiz

Elektrikli Zayıflama Tulumu

Cihaz üç ayrı noktadan birbirinden bağımsız bir şekilde çalışmaktadır. Güzellik salonları gibi yerlerde müşterilerin terleyerek kilo vermesinde yardımcı olması amacıyla kullanılmaktadır.

Elektrikli zayıflama tulumu özel kumaşı sayesinde ter gözeneklerinizi açarak düzenli kullanımda daha fazla tuz ve toksin atılmasına yardımcı olur.

Bu ürünün kullanım zamanı çok önemlidir. Yemek yedikten yaklaşık 1 saat sonra kullanmaya başlamanızla ve düzenli kullanımınız sonrasında elektrikli zayıflama tulumunu sizi ve yakınlarınızı  şaşırtacaktır.

Elektrikli zayıflama tulumunu kullanırken herhangi bir zayıflama ilacına ya da aç kalmaya gerek duyulmaz, spor yapmanıza gerek kalmadan evde de kullanılabilir.

Elektrikli zayıflama tulumunu hem erkekler hem kadınlar için kullanımı uygun olarak üretilmiştir

Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Teknik Özellikler

  • Gerilim           : 220 volt A.C.
  • Güç                : 100 watt + 100 watt + 100 watt
  • Azami Sıc.      : İç alan sıcaklığı 75 C°
  • Ebat              : Siparişe göre değişebilmektedir.

ZAYIFLAMA TULUMU ÜRETİMİ YOK