Ürünlerimiz

Elektrikli Bel ve Diz Korsesi

Ürünümüz bel ve diz ağrılarındaki romatizmal şikayetler için tedaviye yardımcı olması amaçlanarak tasarlanmıştır. Ayrıca böbrek taşı düşüren hastalar ve benzeri kas, karın ağrısı olan kişilerin ağrılarının didndirilmesinde fayda sağladığı firma gözlemleri ve tüketici bilgilendirmelerinden anlaşılmıştır.

Ürün tamamen firmamızın tasarımı olup herhangi bir sağlık onayı yoktur. 15 gün süresince günde 1-2 saat kullanıldığında, genellikle kireçlenmeden oluşan romatizmal şikayetlerde ve böbrek taışnın düşmesi esnasında fayda sağladığı müşterilerimizin deneyimlerine ve tecrübemize dayanarak söyleyebiliriz.
NOT: Ürünümüzü kullandıktan sonra teriniz soğumadan cihazı çıkarmamanızı tavsiye ederiz

Günümüzde birçok insan gün içerisinde çalışmakta ve yorulmaktadır.

Özellikle masa başında ya da arabada uygun olmayan pozisyonda uzun süre oturmak, yanlış şekilde yük kaldırmak veya ağır taşımak, saatler boyunca ayakta durmak gibi durumlar bel boyun, omuz ve sırtta kas rahatsızlıklarının meydana gelmesine neden olabiliyor.

Isı bantlarının derinlemesine etki gösteren ısı uygulaması sayesinde bu ağrılardan kurtulabilirsiniz. Kas problemleri ve ağrıları birçok sebebe bağlı olarak ortaya çıkabiliyor. yanlış bir hareket, uzun süreli çalışma gibi durumlar bu rahatsızlık meydana gelmesine neden olan sebepler arasında gösterilebilir.

Kan dolaşımının hızlanmasını sağlayarak, derinlemesine işler ve kaslara adeta bir rahatlık sağlamaktadır.  Aynı zamanda kas spazmını, kas katılığını ve fonksiyon kaybını azaltır, doku esnekliğini ise arttırmaktadır. Beldeki  yerel adale problemlerinde oldukça etkilidir.

Teknik Özellikler

  • Gerilim   : 220 volt A.C.
  • Güç       : 40 watt
  • Azami Sıc.: 20 – 25 Cº
  • Ebatı     : 25 cm × 60 cm

ELEKTRİKLİ BEL VE DİZ KORSESİ FİYAT SORUNUZ