Ürünlerimiz

Elektrikli Ayak Isıtıcı Çorap

Bu ürünümüz soğuk mekânlarda çalışmak zorunda olan ya da ayaklarını ısıtmak konusunda sorun yaşayanlar için tasarlanmıştır. Varis ve soğuktan kaynaklı ağrıların azaltılmasında faydalı olmaktadır

Ayaklarınızı , elektrikli ayak ısıtıcı çorapta bekletmenin faydaları aslında saymakla tükenecek gibi değildir fakat biz bir kaç öne çıkan etkili özelliklerinden bahsedelim.

Balgam atımı sağlıyor doğal bir şekilde balgam atabilmeyi istiyorsanız ayaklarınızı elektrikli ayak ısıtıcı çorabı düzenli olarak kullanın.

Öksürüğü geçiriyor öksürüğü geçirebilmek için mutlaka ayaklarınızı elektrikli ayak ısıtıcı çorapta düzenli olarak bekletin.

Dinlendiriyor Özellikle akşamları işten ya da okuldan gelen insanların yorgunluklarını atmak için en iyi yöntem ayakları elektrikli ayak ısıtıcı çorapta bekletmesi gerekiyor.

Yüksek tansiyona iyi geliyor Eğer tansiyon probleminiz varsa her akşam kendinize böyle güzel bir 40 dakika ya da yarım saat ayırabilirsiniz.

Ağrıları dindiriyor Ayaklarında belli bir problemi olan ya da sık sık ayak ağrıları yaşayan kişilerin bu yöntemi mutlaka denemesi gerekiyor. Ayakları bir süre elektrikli çorap ısıtıcı içinde bekletmek ayakta çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan ağrıları azaltabiliyor. Hatta bu durum ayak dışında bacak ağrıları üzerinde de bir hayli etkili. Siyatiği olan kişiler bile bu yöntem ile şifaya kavuşabiliyorlar.

Adet düzensizliğine iyi geliyor ayaklarınızı elektrikli ısıtıcı çorapta bekletmek belki de denenebilecek en güzel yöntemlerden bir tanesi. Üstelik adet sancılarını azaltması da mümkün. Örneğin adet döneminizde yeteri kadar kanama olmuyorsa bunu deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yöntem adet gecikmesi üzerinde de etkili. Özellikle bu işlemi adetinizin olması gerekenden üç gün öncesinde denemeye başlarsanız adetiniz düzenli bir şekilde vaktinde gelecektir.

Teknik Özellikler

  • Gerilim   : 220 volt A.C. / 12 – 24 volt D.C.
  • Azami Sıc.: 25 C°
  • Ebatı     : 30 cm × 50 cm
  • (özel ebatlarda imalatı mümkündür)

ELEKTRİKLİ ÇORAP
FİYAT SORUNUZ