Ürünlerimiz

Elektrikli Yelek

Bu ürün gribal enfeksiyon geçiren, sürekli üşüyen kişilerin ısınması için tasarlanmıştır. NOT: Doktor tavsiyesi ile kullanılmasının sağlık açısından oluşacak sorunları önleyeceği unutulmamalıdır.

Elektrikli Yelek, hemen hemen her zaman kullanabileceğiniz elektrikli yelek özel olarak üretilmiştir. Sürekli üşüyor yada sık sık gribal enfeksiyonmu geçiriyorsunuz?

Elektrikli yelek tam size göre üzerinizden çıkarmayacağınız elektrikli yelek sizi soğuk kış günlerinde ve soğuk ortamlarda sıcacık tutacak ve vücudunuzun dirençsiz kalarak hastalıklara yakalanma riskinizi ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca geçmeyen bel ve sırt ağrılarınız için vazgeçilmez bir üründür, vüdunuzda ki kaslara doğrudan sıcaklık sağlayan ve kaslarınızın gevşemesine yardımcı olan elektrikli yelek karın ağrılarınızda da yanınızda sürekli kullanabileceğiniz elektrikli yelek ile artık daha rahat bir hayat yaşayacaksınız.

Tüm aile üyelerinin kullanabileceği aynı zaman uygun ortamlarda ve iş yerlerinde kullanılabilecek olan elektrikli yelek sizin için Bimsaş kalitesiyle son kullanıcı testleri yapılarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Teknik Özellikler

  • Gerilim   : 220 volt A.C.
  • Güç       : 60 watt
  • Ebat      : Vücut ölçüsüne göre değişebilmektedir. 

ELEKTRİKLİ YELEK
FİYAT SORUNUZ